53377. Th. B. Dahl (1886-1971): Sommerlandskab

Olie på lærred, sign. Th. B. Dahl. 72 x 90 cm

Varenr 53377

16 Maj 2018 20:43

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms