54153. V. Bille: Skonnert

Olie på lærred, 30 x 40 cm. Sign. V. Bille

Varenr 54153

16 Maj 2018 20:45

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 250 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 500 DKK

18655250 DKK2018-05-16 13:22
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms