55198. Lilli Lundgren: Mandsportræt

Olie på lærred, 85 x 68 cm. Sign. monogram

Varenr 55198

16 Maj 2018 20:47

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms