53190. Grazyna K: Komposition

Olie på lærred, 97 x 120 cm. Sign. blændramme

Varenr 53190

16 Maj 2018 19:52

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms