55140. Cort Jacobsen (1911-1967): Grå vinterdag

Olie på plade, 20 x 11,5 cm. Sign. Cort Jacobsen

Varenr 55140

16 Maj 2018 20:00

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 500 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2018-05-16 10:08
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms