55140. Cort Jacobsen (1911-1967): Grå vinterdag

Olie på plade, 20 x 11,5 cm. Sign. Cort Jacobsen

Varenr 55140

16 Maj 2018 20:00

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK 500 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2018-05-16 10:08
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms