54650. Konsolur af forgyldt bronze, 19. årh.

Sokkel med scroll feet, fakler og bladværk, Topprydelse i form af kvindefigur med armen hvilende på kugle og papirer. H. 49, b. 36 cm

Varenr 54650

16 Maj 2018 20:05

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 2.600 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 2200 DKK

BB23232.600 DKK2018-05-16 20:03
JOAN2.400 DKK2018-05-16 20:03
261702.000 DKK2018-05-16 18:28
182921.600 DKK2018-05-16 13:49
186641.300 DKK2018-05-15 15:11
X3ETNC1.200 DKK2018-05-11 16:50
244431.100 DKK2018-05-10 07:37
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms