54641. Chr. VII sofa af mahogni

Rosa plydsbetræk, svungen ramme af mahogni. 10. årh. L. 170 cm

Oprindelig skæring på top af ryg mangler.

Varenr 54641

16 Maj 2018 20:24

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 600 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

26062600 DKK2018-05-16 20:18
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms