54889. Bogskab, mahogni

To fløjet overdel med glasdøre, underdel med tre døre og tre skuffer. Bredde 114, dybde 46, højde 185 cm

Brugsspor, ridser på soklen

Varenr 54889

23 Maj 2018 20:25

Vurdering 2500 DKK

259181.000 DKK2018-05-23 15:53
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms