54668. Konsolur af bronze, Domange-Rollin

Forgyldt konsolur med rigt dekoreret base, urhus flankeret af scrolls. Emaljeret skive mærket Domange-Rollin 23 R.de Bretagne Paris.
19. årh. Højde 35 cm

Varenr 54668

23 Maj 2018 20:28

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.100 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

41691.100 DKK2018-05-22 20:41
BB23231.000 DKK2018-05-22 20:48
24443750 DKK2018-05-16 18:49
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms