54866. Ubekendt kunstner: Sommerlandskab

Sommerlandskab med skovbryn og vilde blomster ved en å. Usigneret. Olie på lærred. 18 x 27 cm

Varenr 54866

23 Maj 2018 20:30

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.700 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

220361.700 DKK2018-05-23 19:46
3401.600 DKK2018-05-23 12:30
BB23231.200 DKK2018-05-22 20:52
X3ETNC800 DKK2018-05-19 18:50
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms