54522. Ubekendt kunstner: Landskab med mølle

Olie på lærred monteret på træplade. Utydeligt signeret. 40 x 32 cm

Varenr 54522

23 Maj 2018 20:34

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 500 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

9595500 DKK2018-05-20 21:36
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms