54522. Ubekendt kunstner: Landskab med mølle

Olie på lærred monteret på træplade. Utydeligt signeret. 40 x 32 cm

Varenr 54522

23 Maj 2018 20:34

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 500 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

9595500 DKK2018-05-20 21:36
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms