54179. Maleri: Marine

Olie på lærred
Forgyldt ramme med meanderbort

Trænger til rens, mindre huller i lærred

Varenr 54179

23 Maj 2018 20:36

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 700 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

948700 DKK2018-05-19 20:00
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms