54313. Th. Ulrichsen (1905-1970): Partier fra Skt. Jørgensbjerg, Roskilde (2)

Olie på lærred. 40 x 50 cm og 33 x 41 cm. Sign. Th. Ulrichsen

Varenr 54313

23 Maj 2018 20:36

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms