55338. Edith Sonne Bruun for Saxbo: Cylindrisk vase

Grønlig glasur med striber, delvis krakelé. Signeret Sonne og mærket Saxbo og krebsens tegn. Højde 22,2 cm

Varenr 55338

23 Maj 2018 19:50

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

105021.000 DKK2018-05-17 22:19
172561.000 DKK2018-05-22 20:45
MK700 DKK2018-05-16 14:02
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms