55370. Eva Stæhr Nielsen: Skål og vase

Firsidet skål med sortgrøn glasur, signeret Saxbo og Krebsens mærke nr. 191, 12 x 12 cm samt en lille vase med brun spættet glasur, Saxbo nr. 182, højde 6,4 cm, begge sign. E. St. N.

Varenr 55370

23 Maj 2018 19:51

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 850 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18978850 DKK2018-05-23 19:31
7995800 DKK2018-05-23 06:16
17256700 DKK2018-05-16 16:36
18219650 DKK2018-05-16 16:33
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms