55370. Eva Stæhr Nielsen: Skål og vase

Firsidet skål med sortgrøn glasur, signeret Saxbo og Krebsens mærke nr. 191, 12 x 12 cm samt en lille vase med brun spættet glasur, Saxbo nr. 182, højde 6,4 cm, begge sign. E. St. N.

Varenr 55370

2 dage 6 timer(+ 2 min)
23 Maj 2018 19:51
Auto

Vurdering 1200 DKK

17256700 DKK2018-05-16 16:36
18219650 DKK2018-05-16 16:33
 600 DKK Startpris

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms