54777. Ulla Teller: Komposition

Olie på lærred, 60 x 80 cm. Sign. monogram UT
U/R

Varenr 54777

23 Maj 2018 20:00

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms