54779. Ulla Teller: Komposition

Olie på lærred, 80 x 60 cm. Sign. bagside Ulla Teller 09

Varenr 54779

23 Maj 2018 20:01

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms