54782. Christian Schmidt Rasmussen: Litografi

45 x 45 cm. Sign. og nummereret 152/200

Varenr 54782

23 Maj 2018 20:01

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms