55052. Salon i rokokoform

Bestående af sofa og fire armstole. Sofa og 2 stole med rødt plys, de 2 andre stole med broderet betræk. Hvidpatinerede og forgyldte stel med malede udskårne blomster på ryg. Sofa L: 118 cm

Varenr 55052

23 Maj 2018 20:05

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms