117. Anthonore Christensen (1849-1926): Blomstrende gule roser på en søjle i en klostergård

Olie på lærred, 95 x 65 cm, Sign. monogram Rom 1902

Varenr 53628

20 September 2018 17:00

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 3.600 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

3403.000 DKK2018-09-20 09:43
189162.800 DKK2018-09-19 19:15
137532.600 DKK2018-06-07 13:21
 2.800 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,