Olie på lærred, 95 x 65 cm, Sign. monogram Rom 1902
4532 | 3.000 DKK | 2018-09-20 09:43 |
18916 | 2.800 DKK | 2018-09-19 19:15 |
13753 | 2.600 DKK | 2018-06-07 13:21 |
2.800 DKK | Startpris |