Olie på pap, 35 x 26,5 cm. Sign. P. Mønsted Akropolis 1892
879 | 19.000 DKK | 2018-09-20 16:22 |
LANGMANN | 18.000 DKK | 2018-09-20 01:57 |
26804 | 15.000 DKK | 2018-09-19 11:20 |
8.000 DKK | Startpris |