120. Peder Mønsted (1859-1941): Parti fra Akropolis

Olie på pap, 35 x 26,5 cm. Sign. P. Mønsted Akropolis 1892

Varenr 56833

20 September 2018 17:00

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 24.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 10000-15000 DKK

87919.000 DKK2018-09-20 16:22
LANGMANN18.000 DKK2018-09-20 01:57
2680415.000 DKK2018-09-19 11:20
 8.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,