Olie på plade, 55 x 45 cm. Sign. B. Wegmann 1899. På bagside mærkat: Kunstsalon Lenobel No. 112 Köln a. Rh. U/R
Proveniens: Givet til sælger af malerinden Anne Marie Telmanyi
19067 | 4.200 DKK | 2018-09-20 07:52 |
18204 | 4.000 DKK | 2018-09-09 15:05 |
3.600 DKK | Startpris |