123. Aksel Jørgensen (1883-1957): "Stokhusgade set fra Volden"

Olie på lærred, sign. monogram og dateret 1908, 45 x 56 cm.
(to ridser, trænger til rens)

Varenr 57009

20 September 2018 17:00

Vurdering 5000 DKK

Kvalitetsauktion 281,