Olie på lærred, 29 x 25 cm. Sign. LT 81. I Kleis ramme
(afskalninger)
20395 | 2.400 DKK | 2018-09-20 13:39 |
4532 | 2.200 DKK | 2018-09-20 09:44 |
18204 | 2.000 DKK | 2018-09-06 23:34 |
2.000 DKK | Startpris |