124. Laurits Tuxen (1853-1927): Ældre kvinde

Olie på lærred, 29 x 25 cm. Sign. LT 81. I Kleis ramme
(afskalninger)

Varenr 56835

20 September 2018 17:00

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK 4.200 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

203952.400 DKK2018-09-20 13:39
3402.200 DKK2018-09-20 09:44
182042.000 DKK2018-09-06 23:34
 2.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,