125. Niels Hansen (1880-1946): Fest under bøgene, Humlebæk

Olie på lærred. Usign. 120 x 215 cm. Proveniens: Lorry i København

Varenr 57073

20 September 2018 17:00

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 6.000 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

Kvalitetsauktion 281,