125. Niels Hansen (1880-1946): Fest under bøgene, Humlebæk

Olie på lærred. Usign. 120 x 215 cm. Proveniens: Lorry i København

Varenr 57073

20 September 2018 17:00

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 6.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

Kvalitetsauktion 281,