Olie på lærred, sign. N. Ulfsten samt dateret 1884. 50 x 90 (80 x 120) cm. Retoucheringer samt mindre afskalninger
23855 | 40.000 DKK | 2018-09-20 01:08 |
20256 | 38.000 DKK | 2018-09-15 09:32 |
26028 | 11.000 DKK | 2018-09-12 16:26 |
12.000 DKK | Startpris |