129. Carl Locher (1851-1915): Fregat i månelys

Olie på lærred, 26 x 40 cm. Sign. Carl Locher

Varenr 55615

20 September 2018 17:00

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 5.500 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

214995.000 DKK2018-09-07 15:46
 5.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,