131. Anton Melbye (1818-1875): "Ved Algiciras"

Tegning. Bly og akvarel. Sign. Anton Melby 1844. Bladstørrelse 19 x 36 cm.

Varenr 55479

20 September 2018 17:00

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK 1.500 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

267851.500 DKK2018-09-18 22:58
236871.400 DKK2018-08-20 09:14
 1.500 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,