Tegning. Bly og akvarel. Sign. Anton Melby 1844. Bladstørrelse 19 x 36 cm.
26785 | 1.500 DKK | 2018-09-18 22:58 |
23687 | 1.400 DKK | 2018-08-20 09:14 |
1.500 DKK | Startpris |