132. Janus la Cour (1837-1909): Kystparti med solglimt på vandet

Olie på lærred. Signeret Aug...1888 J la Cour. 43 x 73 cm

Varenr 55449

20 September 2018 17:00

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 26.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 25000 DKK

87922.000 DKK2018-09-20 16:25
2678520.000 DKK2018-09-18 22:57
 14.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,