Olie på lærred. Signeret Aug...1888 J la Cour. 43 x 73 cm
879 | 22.000 DKK | 2018-09-20 16:25 |
26785 | 20.000 DKK | 2018-09-18 22:57 |
14.000 DKK | Startpris |