133. Wladyslaw Chmielinski (1911-1979): Hestedrosche

Olie på lærred, 18 x 25 cm. Sign.

Varenr 55593

20 September 2018 17:00

Vurdering 8000-10000 DKK

Kvalitetsauktion 281,