134. R. Gessner?: Blandet buket med blandt andet rose, tulipan, lilje med flere

Olie på plade, 25,5 x 20,5 cm. Sign. R. Gessner?

Varenr 56822

20 September 2018 17:00

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 3.500 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

Kvalitetsauktion 281,