136. Wladyslaw Chmielinski (1911-1979): Vinterparti - Warszawa

Olie på lærred, 35 x 50 cm. Sign.

Varenr 55607

20 September 2018 17:00

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 8.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 10000-12000 DKK

267148.000 DKK2018-09-20 16:44
244437.500 DKK2018-09-13 19:39
 6.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,