139. Kommode af nøddetræ, Mathias Orthmann stil, 19. årh.

Front med tre skuffer, delvis forgyldt, topplade af hvid marmor. H. 84 B. 68 D. 42 cm

Varenr 57166

20 September 2018 17:00

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 3.000 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

Kvalitetsauktion 281,