Stel af matfocromet stål, overbetrukket med banesyet lysbrunt skind. Stemplet monogram fra Kold Kristensen.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.
26554 | 15.000 DKK | 2018-09-20 15:40 |
16058 | 14.000 DKK | 2018-09-09 19:16 |
23687 | 13.000 DKK | 2018-08-16 13:53 |
14.000 DKK | Startpris |