43. Bjørn Wiinblad (1918-2006): Figur "Cecilia"

Figur af glaseret lertøj, sign. Bjørn Wiinblad samt dateret 76. H. 75 cm

Varenr 57538

20 September 2018 17:00

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 16.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 20000-25000 DKK

Kvalitetsauktion 281,