43. Bjørn Wiinblad (1918-2006): Figur "Cecilia"

Figur af glaseret lertøj, sign. Bjørn Wiinblad samt dateret 76. H. 75 cm

Varenr 57538

20 September 2018 17:00

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 16.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 20000-25000 DKK

Kvalitetsauktion 281,