55. Pierre Soulages (f. 1919): Komposition, litografi

Litographie No. 39, 1977. 56 x 76 cm. Sign. Soulages. 69/115. Pierre Encrevé & Marie-Cécile. Miessner 88

Varenr 56981

20 September 2018 17:00

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 34.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 25000 DKK

2649430.000 DKK2018-09-18 13:36
LTJ28.000 DKK2018-09-19 20:13
 17.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,