57. Poul Janus Ipsen (f.1936): "Det fortabte land II"

Sign. og med titel på bagsiden. Olie på lærred. 140 x 100 cm. Erhvervet ca. 1980

Varenr 58033

20 September 2018 17:00

Vurdering 10000-12000 DKK

Kvalitetsauktion 281,