60. Kay Christensen (1899-1981): Ohlstadt

Pige og blomster. Olie på lærred. Sign. Kay C. På bagsiden 188. 17. juli 1943. 50 x 65 cm

Varenr 57078

20 September 2018 17:00

Vurdering 8000 DKK

Kvalitetsauktion 281,