62. Ole Kielberg (1911-1985): "Eremitage Alléen i Fredensborg Slotshave"

Olie på lærred på plade, 16 x 16 cm. Sign. monogram OK. Bagside Ole Kielberg Fredensborg 1972

Varenr 56821

20 September 2018 17:00

Vurdering 2500 DKK

Kvalitetsauktion 281,