Maleri. Olie på malerpap. Sign. monogram samt på bagsiden Hornung 69. 18 x 24 cm.
19431 | 4.000 DKK | 2018-09-20 10:05 |
23687 | 3.800 DKK | 2018-08-20 09:14 |
4.000 DKK | Startpris |