63. Preben Hornung (1910-1989): "Frit tema"

Maleri. Olie på malerpap. Sign. monogram samt på bagsiden Hornung 69. 18 x 24 cm.

Varenr 55475

20 September 2018 17:00

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 4.000 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 6000-8000 DKK

194314.000 DKK2018-09-20 10:05
236873.800 DKK2018-08-20 09:14
 4.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,