64. Gunnar Møller (1946-1991): Komposition

Maleri. Olie på lærred. 130 x 180. Sign. på bagsiden monogram 86.
Proveniens: Galleri Birch Copenhagen. Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 55362

20 September 2018 17:00

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 23.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 30000 DKK

Kvalitetsauktion 281,