66. Oluf Høst (1884-1966): Bognemark, vinter

Olie på lærred. 33 x 61 cm, sign. monogram OH

Varenr 57456

20 September 2018 17:00

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 40.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 50000-60000 DKK

Kvalitetsauktion 281,