66. Oluf Høst (1884-1966): Bognemark, vinter

Olie på lærred. 33 x 61 cm, sign. monogram OH

Varenr 57456

20 September 2018 17:00

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 40.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 50000-60000 DKK

Kvalitetsauktion 281,