Maleri. Olie på lærred. Sign. Oluf Rude 25. 46 x 61 cm.
Proveniens: Tidligere Kunsthallen auktion 426.
Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
4532 | 8.000 DKK | 2018-09-20 09:38 |
23132 | 7.500 DKK | 2018-09-18 15:04 |
24205 | 7.000 DKK | 2018-09-07 17:28 |
23687 | 6.500 DKK | 2018-08-20 09:31 |
7.000 DKK | Startpris |