68. Mogens Hertz (1909-1999): Parti fra Svaneke

Olie på plade, sign. Mogens Hertz samt dateret 1984. 27,5 x 38 cm (38,5 x 49,5 cm)

Varenr 56453

20 September 2018 17:00

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 2.800 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

LTJ2.400 DKK2018-09-19 20:14
3402.200 DKK2018-09-20 09:39
 2.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,