Olie på plade, sign. Mogens Hertz samt dateret 1984. 27,5 x 38 cm (38,5 x 49,5 cm)
LTJ | 2.400 DKK | 2018-09-19 20:14 |
4532 | 2.200 DKK | 2018-09-20 09:39 |
2.000 DKK | Startpris |