Maleri. Olie på lærred. Sign. S. J. Mikines 63. 80 x 100 cm.
Proveniens: Tidligere ABR auktion 577, kat. nr. 234.
Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo