71. Mogens Hertz (1909-1999): Høstmotiv, Bornholm

Olie på lærred, sign. Mogens Hertz, 34 x 61 (57,5 x 80) cm.

Varenr 56452

20 September 2018 17:00

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 3.600 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

228963.200 DKK2018-09-20 15:36
242053.000 DKK2018-09-07 17:24
 3.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,