Olie på lærred, sign. Mogens Hertz, 34 x 61 (57,5 x 80) cm.
22896 | 3.200 DKK | 2018-09-20 15:36 |
24205 | 3.000 DKK | 2018-09-07 17:24 |
3.000 DKK | Startpris |