71. Mogens Hertz (1909-1999): Høstmotiv, Bornholm

Olie på lærred, sign. Mogens Hertz, 34 x 61 (57,5 x 80) cm.

Varenr 56452

20 September 2018 17:00

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 3.600 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

228963.200 DKK2018-09-20 15:36
242053.000 DKK2018-09-07 17:24
 3.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,