Maleri. Olie på lærred. Sign. S. J. Mikines - 61-62. 105 x 120 cm.
Proveniens: Tidligere ABR auktion 644, kat. nr. 262. Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo