Maleri. Olie på lærred. Sign. Ernst Zeuthen 1936. 88 x 120 cm.
Proveniens: Tidligere ABR Auktion 190 kat. nr. 272. Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
4532 | 7.500 DKK | 2018-09-20 09:39 |
18204 | 7.000 DKK | 2018-09-06 23:42 |
23687 | 6.500 DKK | 2018-08-20 09:08 |
7.000 DKK | Startpris |