Maleri. Olie på lærred. Sign. Olaf Rude. 65 x 94 cm.
Proveniens: Tidligere ABR auktion 577, kat. nr. 213.
Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
4532 | 8.000 DKK | 2018-09-20 09:40 |
24205 | 7.500 DKK | 2018-09-16 20:25 |
23687 | 6.500 DKK | 2018-08-20 09:06 |
7.000 DKK | Startpris |