79. Johannes Bjerg: Stående kvindefigur

Mørkpatineret bronze. Sign. Bjerg 2/30. H. ca. 40 cm.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 55720

Auktionen er lukket!
20 September 2018 17:00

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 10.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 6000-8000 DKK

Budgivning

8797.500 DKK2018-09-20 16:13
21147.000 DKK2018-09-20 14:11
267666.500 DKK2018-09-20 13:47
15184.200 DKK2018-09-15 17:48
130904.000 DKK2018-09-08 10:14
236873.800 DKK2018-08-20 09:17
 4.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,

Afsluttet

Afgifter

Købsprovision 25% Inkl. moms

Betaling

Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.