Mørkpatineret bronze. Sign. Bjerg 2/30. H. ca. 40 cm.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
879 | 7.500 DKK | 2018-09-20 16:13 |
2114 | 7.000 DKK | 2018-09-20 14:11 |
26766 | 6.500 DKK | 2018-09-20 13:47 |
1518 | 4.200 DKK | 2018-09-15 17:48 |
13090 | 4.000 DKK | 2018-09-08 10:14 |
23687 | 3.800 DKK | 2018-08-20 09:17 |
4.000 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.